عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خانه » اخبار » دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم
دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

دستگیری اراذل و اوباش مازندران

دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

رمانده نیروی انتظامی مازندران گفت: 8 نفر از اراذل و اوباشی که در روزهای اخیر با انتشار کلیپ در فضای مجازی و تلگرام سعی بر رعب و وحشت در جامعه داشتند, دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سردار مسعود جعفری نسب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حضور میدانی اراذل و اوباش را در استان نداشته ایم و انتشار این فیلم ها دعوای درون گروهی آنان در فضای مجازی در قالب تلگرام بوده است.

وی با بیان هنوز سه نفر دستگیر نشدند و تحت تعقیب قرار دارند، تاکید کرد:جنگ درون گروهی بین اراذل و اوباش در مازندران افتاده است و این ممکن است به نفع پلیس برای اشناسایی انان باشد ،اما به امنیت جامعه به دلیل انتشار این کلیپ ها تا حدودی خدشه وارد شد.

اراذل و اوباش مازندران

دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم جعفری نسب با اشاره به این نکته که هر چند در برخورد با آسیب های اجتماعی و اخلاقی از طریق برنامه تلگرام در فضای مجازی تا حدی با مشکل مواجه هستیم، ولی در مقوله خودنمایی و عرض اندام کردن اراذل و اوباش در تلگرام با قدرت برخورد شده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه برخی از اراذل و اوباش مازندران  دستگیر شده از جمله ‘س -ش’ ، ‘ ن – م ‘ ، ‘ ع- ط’ و ‘ ر- ب’ از شهرهای آمل ، بابل ، جویبار و قائمشهر گرو کشی هایی داشته اند که به طور یقین قوه قضائیه بر اساس مستندات ، مجازات سنگینی را برای این افراد در نظر می گیرد.

جعفری نسب در بخش دیگری از این مصاحبه ، به ماموریت مهم پلیس در مبارزه با عرضه کنندگان مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر پاک سازی مناطق آلوده به اتمام رسیده است و امسال دو هزار و 100نفر از خرده فروشان مواد مخدر دستگیر و از آنان 275کیلو گرم انواع مواد مخدر ضبط شد.

وی از انهدام و متلاشی شدن 40 باند مواد مخدر و 87 باند سرقت در سال جاری در مازندران خبر داد و گفت: 106 کلانتری و پاسگاه در استان در گیر مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر هستند و مبارزه لکه ای با عرضه کنندگان مواد مخدر را با قدرت ادامه می دهیم .


 

انتشار کلیپ های رعب آور توسط برخی اراذل و اوباش مازندران با انتقادات صریح مردم و واکنش شدید نیروی انتظامی کشور مواجه شد.

چندی پیش فیلم های کوتاهی توسط چند تن از اراذل و اوباش استان مازندران در فضای مجازی و کانال های تلگرامی انتشار پیدا کرد که موجب رعب و وحشت مردم منطقه و بینندگان این کلیپ ها که عمدتا از فعالان فضای مجازی بودند، شد.

در این نماهنگ (کلیپ ها) اشرار با بدن هایی برهنه و چهره هایی خوفناک رقبای خود را به الفاظ رکیک تهدید می کنند و در فضای مجازی به دنبال تسویه حساب های گروهی خود هستند.

صحنه های منتشر شده در این کلیپ چنان هولناک است که هر بیننده ای را به وحشت می اندازد.

در یکی از این فیلم ها، محمود طالبی از اراذل بنام شمال کشور به همراه چند تن دیگر از اشرار، یکی از اوباش منطقه جویبار را ربودند و ضمن فحاشی به او با قمه به سر و صورتش می زنند.

اراذل و اوباش مازندران

پس از انتشار این فیلم ها، کلیپ های دیگری از اراذل با سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد؛ به این صورت که اوباش های سابقه دار که بازیگران اصلی اینگونه کلیپ ها هستند با عنوان کردن نام خود (گاوزن، پلنگ کش، جومونگ و …) همدیگر را در فضای مجازی دعوت به دعوا و درگیری می کنند.

البته برخی منابع آگاه در پلیس اعلام کردند که جوانانی در کلیپ ها هستند که جزو دسته های اشرار محسوب نمی شوند و تنها به خاطر جوانی دست به ساخت چنین کلیپ هایی زده اند.دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

در همین رابطه رضا عنایتی مدیر کل انتظامی استانداری مازندران تاکید کرد: جوان ها نباید از این افراد تقلید کنند، زیرا در این صورت با واکنش پلس روبه رو خواهند شد.

اما با گسترش این فیلم های رعب آور در فضای مجازی، مردم منطقه و کاربران شبکه های اجتماعی خواستار برخورد شدید پلیس با این افراد شدند و از قوه قضائیه برای آنان اشد مجازات را درخواست کردند.

همزمان با این اتفاقات، پلیس و دستگا ه های انتظامی اقتدار خود را نشان دادند.

علی طالبی دادستان آمل در این باره از دستگیری 40 نفر از اراذل و اوباش و افراد شرور در شهرستان آمل در یکسال گذشته خبرداد و به میزان گفت: برای یک شرور معروف این منطقه به نام (س – ش) کیفرخواست «محارب» صادر شده و پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

علی مرادی دادستان بابل نیز در گفت و گویی با خبرگزاری قوه قضائیه ضمن اعلام خبر دستگیری یکی از متهمان این پرونده، از تعقیب قضایی یکی از اراذل و اوباش معروف مازندران که به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می کرد، خبر داد و گفت: این فرد به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

دستگیری 5 اراذل و اوباش فضای مجازی در مازندران

طبق آخرین اطلاعات، فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی تلگرام خبر داد و گفت: یک تن از این افراد همچنان متواری است.

به گفته سردار مسعود جعفری نسب پنج متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل ، بابل ، جویبار ، نور و قائمشهر گروکشی داشتند به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که ساکن بابل است همچنان ادامه دارد.

چندی پیش فیلم های کوتاهی توسط چند تن از اراذل و اوباش استان مازندران در فضای مجازی و کانال های تلگرامی انتشار پیدا کرد که موجب رعب و وحشت مردم منطقه و بینندگان این کلیپ ها که عمدتا از فعالان فضای مجازی بودند، شد.

در این نماهنگ (کلیپ ها) اشرار با بدن هایی برهنه و چهره هایی خوفناک رقبای خود را به الفاظ رکیک تهدید می کنند و در فضای مجازی به دنبال تسویه حساب های گروهی خود هستند.دستگیری اراذل و اوباش مازندران بعد از انتشار فیلم

صحنه های منتشر شده در این کلیپ چنان هولناک است که هر بیننده ای را به وحشت می اندازد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پیشنهاد می کنیم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز