گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خانه » دانلود » دانلود گل علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن
دانلود گل علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن

دانلود گل علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن

دانلود گل علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن

گلزنی علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن

دانلود گل علیرضا جهانبخش برای الکار مقابل نایخمن

ازی تیم‌های آلکمار و نایمخن از ساعت 23:15 در حالی به میزبانی نایمخن آغاز شد که ستاره دو فصل گذشته این تیم، این روزها در ترکیب آلکمار می‌درخشد و در این دیدار نیز از ابتدا در میدان حاضر بود.

در این بازی تیم مهمان که در بازی‌های اخیر، حریفان را قلع‌وقمع می‌کند خیلی زود توانست به گل اول بازی دست پیدا کند، در اولین دقیقه بازی، هنریکسن روی پاس دوس سانتوز سوزا ین گل را به ثمر رساند.

در ادامه نیز نوبت هنرنمایی مهاجم ایرانی آلکمار بود تا بازی‌های خوب خود در هفته‌های اخیر را تکمیل کند، علی‌رضا جهانبخش که گویی با حضور در استادیوم خاطره‌انگیز خود، قصد هنرنمایی داشت در دقیقه پانزدهم این بازی و روی پاس هنریکسن، با ضربه‌ای تماشایی گل دوم را وارد دروازه تیم سابق خود کرد.

او که در دقیقه 45 بازی از داور میدان یک کارت زرد دریافت کرد تا دقیقه 69 نیز در میدان حضور داشت، یعنی تا زمانی که بازی هنوز با دو گل به سود آلکمار ادامه داشت، اما پس از خروج جهانبخش این تیم یک‌بار دیگر نیز اقدام به گل زنی کرد تا شکست حریف را سنگین‌تر کند، آن‌ها در دقیقه 72 توسط گارسیا که به‌جای علی‌رضا به میدان آمده بود توانستند به گل سوم این بازی دست پیدا کنند.

جهانبخش که برای این دیدار انگیزه ویژه‌ای داشت بهترین شوت‌زن بازی نیز انتخاب شد، او در حضور 69 دقیقه‌ای خود چهار شوت را روانه دروازه نایمخن کرد و هر چهار ضربه او درون چهارچوب قرار داشت و یکی از آن‌ها نیز به گل دوم آلکمار بدل شد.

درنهایت آلکمار با این پیروزی توانست با صعودی دو پله‌ای خود را 31 امتیازی ببیند و در رده هشتم جدول رده‌بندی ببیند. نکته جالب درباره نتایج اخیر این تیم اینکه، این پیروزی، چهارمین برد پیاپی آلکماری ها در لیگ هلند محسوب می‌شود، آن‌ها این پیروزی سه بر صفر را بعد از بردهای یک ‌بر صفر مقابل رودا، چهار بر دو مقابل فاینورد و سه بر یک مقابل کامبور به دست آوردند.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پیشنهاد می کنیم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز